Staniki silikonowe, sportowe, duże rozmiary

Niezwykle ważne jest dobre dostosowanie bielizny modelującej do naszej figury tak, by bielizna modelowała, korygowała wygląd naszej sylwetki, a nie zniekształcała go, nie uwierała i nie przeszkadzała w swobodnym poruszaniu się. Wyszczuplające gorsety lub body kompleksowo modelują sylwetkę – spłaszczają i wygładzają brzuch, zmniejszają obwód talii i bioder, podnoszą i modelują biust. Jeśli chcemy ładnie wymodelować brzuch, pośladki i uda, możemy kupić majtki wyszczuplające z wysoką talią i dłuższymi nogawkami. Profesjonalna bielizna modelująca wykonana jest z odpowiednio elastycznych tkanin – bawełny, dzianiny – które z jednej strony ciasno przylegają do ciała i modelują je, a z drugiej strony przepuszczają powietrze i pozwalają naszej skórze oddychać.

Jeśli zależy nam na wymodelowaniu i poprawieniu wyglądu naszego biustu, warto pomyśleć nad silikonowymi stanikami. Taki silikonowy stanik ma specyficzny wygląd, a jego główną funkcją jest podniesienie biustu i nadanie mu ładnego, jędrnego kształtu. Silikonowe staniki zalecane są także kobietom o małym biuście – wówczas stanik powiększy nieco i podniesie nasze piersi. Kobiety uprawiające sport lub regularnie ćwiczące powinny zaopatrzyć się w stanik sportowy. Taki stanik jest bardziej zabudowany od klasycznego stanika, a jego zadaniem jest podtrzymywać biust w czasie ruchu. Sportowy stanik ma szersze ramiączka i na dole odpowiednio szeroką taśmę trzymającą biust. Stanik taki wykonany jest także z materiałów przepuszczających powietrze i wspomagających odprowadzanie potu na zewnątrz.

Także kobiety o większym biuście powinny nosić odpowiednie staniki – bardziej zabudowane i lepiej trzymające biust. Biustonosze o większych rozmiarach mają zazwyczaj szersze ramiączka i szerszą taśmę na dole, dobrze podtrzymującą biust. Obecnie znajdziemy w sklepach znakomite staniki XXL bezszwowe, wykonane z elastycznej dzianiny, pozbawione niewygodnych fiszbin, drutów, haftek i sprzączek. Odpowiednio mocny i elastyczny materiał oraz technika wykonania sprawiają, iż stanik znakomicie podtrzymuje i podnosi biust, nadając mu jednocześnie ładny, proporcjonalny kształt.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--bieliznamodelujca-37b-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367