Gorsety XXL, pasy wyszczuplające talię

Osoby o puszystych kształtach często zniechęcają się, gdy ani odpowiednia dieta, ani intensywny wysiłek i ćwiczenia nie przynoszą zamierzonych efektów – kilogramów nie ubywa, fałdki na brzuchu i biodrach nie znikają, obwód talii nie zmniejsza się. Nie należy załamywać się wówczas i rezygnować z poprawiania swojego wyglądu, ale warto zainwestować w bieliznę wyszczuplającą. Taki rodzaj bielizny, przygotowywany specjalnie dla osób, chcących ukryć niedoskonałości sylwetki, staje się coraz popularniejszy wśród kobiet i każda z nas może być pewna, że część mijanych na ulicy lub widzianych w mediach pań o ładnej talii i płaskim brzuchu nosi właśnie taką bieliznę modelującą figurę.

Najczęściej mamy zastrzeżenia do środkowej części naszej sylwetki – okolice bioder, talii i brzucha to te miejsca, gdzie tkanka tłuszczowa odkłada się najszybciej. W efekcie te właśnie elementy naszej figury chciałybyśmy koniecznie wyszczuplić. Znakomicie sprawdzi się wówczas wyszczuplający gorset. Nowoczesne gorsety korygujące sylwetkę wykonane są z odpowiednich tkanin, które z jednej strony pozwalają naszej skórze oddychać, a z drugiej strony znakomicie korygują niedoskonałości figury – spłaszczają wystający brzuszek, wygładzają fałdki na brzuchu i biodrach, eksponują ładnie talię. Dzięki odpowiedniej technice wykonania gorsety ładnie przylegają do sylwetki niczym druga skóra, nie zsuwają się, nie marszczą i z powodzeniem założyć można na niego elegancką, ładnie przylegającą suknię wieczorową. Gorset modelujący sylwetkę może mieć część stanikową, wówczas w całości modeluje sylwetkę od bioder do biustu albo może kończyć się pod biustem.

Świetnym rozwiązaniem są także wyszczuplające body, które modelują jednocześnie pośladki, biodra, brzuch i biust. Odpowiednio dobrane body znakomicie wyszczupli całą sylwetkę, spłaszczy i wygładzi brzuch, podniesie i wyszczupli pośladki. Innym rozwiązaniem są pasy wyszczuplające talię. Zakładamy je do zwykłej bielizny i pod sukienkę i znakomicie wyszczuplają i wygładzają one brzuch i biodra.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--bieliznamodelujca-37b-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367