Męska bielizna korygująca sylwetkę

Nie tylko kobiety pragną wyglądać atrakcyjnie i szczupło. Na rynku bieliźniarskim znajdziemy przede wszystkim damską bieliznę modelująco-korygującą – gorsety wyszczuplające, pasy wyszczuplające, body modelujące sylwetkę, figi z wysoką talią wyszczuplające brzuch. W dobrych sklepach z bielizną, a także w sklepach internetowych znaleźć możemy także męską bieliznę korygującą.

Męska bielizna korygująco-modelująca to zazwyczaj pasy i gorsety wyszczuplające. Wykonane są one z mocno elastycznej i miękkiej dzianiny, która pochłania pot od wewnętrznej strony, a na zewnątrz pokryta jest lateksową powłoką, dzięki której założone na gorset ubrania nie marszczą się i nie podwijają. Śliska zewnętrzna powłoka na gorsetach i pasach dla mężczyzn sprawia także, iż nie są one widoczne nawet w wypadku założenia obcisłego podkoszulka. Męski gorset modelujący lub pas wyszczuplający pozwoli zlikwidować oponkę na brzuchu i sprawi, iż każdy mężczyzna będzie mógł bez  obaw założyć obcisły podkoszulek lub elegancką koszulę. Dodatkowo takie pasy korygujące znakomicie wzmacniają i usztywniają kręgosłup. Bardzo często zawodowi kierowcy, spędzający dużo czasu w pozycji siedzącej, zakładają takie gorsety korygujące, które przeciwdziałają wadom i urazom kręgosłupa. Także w wypadku przepukliny lub po operacjach brzusznych męski pas modelujący pozwoli szybciej powrócić do zdrowia.

Męskie gorsety korygujące łączą zatem znakomicie właściwości wzmacniające, korygujące sylwetkę z wyszczuplającymi. Możemy kupić także koszulki modelujące, wykonane z dzianiny, które wyszczuplą i spłaszczą brzuch i jednocześnie wzmocnią kręgosłup. Taka koszulka modelująca, odpowiednio dopasowana do sylwetki mężczyzny, wyszczupli i ładnie wymodeluje brzuch, klatkę piersiową i ramiona. Nie należy w żadnym wypadku kupować podkoszulka modelującego lub gorsetu korygującego o rozmiarze mniejszym niż nosimy, mając nadzieję, że wówczas będziemy jeszcze szczuplejsi. Zbyt ciasna bielizna korygująca spowoduje dyskomfort, ograniczy nasze ruchy, a przy tym o wiele szybciej się zniszczy.

Mężczyźni znajdą także w sklepach specjalne spodenki modelujące, pomagające spalić tkankę tłuszczową na udach i pośladkach. Spodenki takie wykonane są z neoprenu, który miejscowo podnosi temperaturę ciała i przez to podnosi poziom przemiany materii. W efekcie szybciej spalamy wówczas tkankę tłuszczową. Spodenki te pełnią swą funkcję tylko wtedy, gdy jesteśmy w ruchu.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--bieliznamodelujca-37b-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367