Kostiumy kąpielowe i body dla puszystych

Dla wielu osób o puszystych kształtach dużym problemem jest założenie obcisłej sukienki, krótkiej spódniczki lub kostiumu kąpielowego. Część osób nosząca rozmiary XXL nie będzie natomiast przejmować się wagą i niedoskonałościami figury, które tak naprawdę ma każdy z nas. Producenci bielizny wychodzą naprzeciw osobom, które chciałyby wyszczuplić sylwetkę przy pomocy odzieży, dzięki czemu w sklepach z bielizną znajdziemy najróżniejsze części bielizny modelującej sylwetkę. Panie chcące wyszczuplić brzuch i biodra mogą zdecydować się na gorsety lub pasy wyszczuplające. Świetnie sprawdzą się także figi z wysoką talią, które wyszczuplą i wygładzą fałdki na brzuchu i na biodrach. Mając na sobie odpowiednio dobraną bieliznę korygującą figurę, możemy założyć ładną, przylegającą do ciała sukienkę, a wówczas żadne fałdki, krągłości, oponka na brzuchu nie będą widoczne.

Znakomitym rozwiązaniem jest wyszczuplające body dla kobiet o puszystych kształtach. Body modelująco-korygujące, wykonane z mocno elastycznych dzianin znakomicie wyszczupli i wymodeluje naszą figurę – spłaszczy i wygładzi brzuch, zmniejszy obwód talii, wygładzi biodra, podniesienie i spłaszczy pośladki, podniesie i wyeksponuje biust. Wyszczuplające body jest zdecydowanie wielofunkcyjną częścią bielizny korygującej – całościowo wymodeluje ono i wyszczupli naszą figurę. Zakładając na nie suknię przylegającą do ciała, możemy być pewne, iż nasz brzuch nie będzie wystawał, nie będą widoczne żadne fałdki i oponki, materiał sukni nie będzie marszczył się. Warto w tym wypadku zainwestować w profesjonalną, dobrą markę bielizny modelującej – wówczas body wykonane będzie z odpowiedniej tkaniny przepuszczającej powietrze i wspomagającej perspirację potu z powierzchni skóry.

Kobiety o puszystych kształtach powinny wybierać jednoczęściowe kostiumy kąpielowe o ciemnych kolorach i bez dużych, wyraźnych wzorów, które niepotrzebnie przyciągają uwagę. Jeśli mamy ładny biust, wyeksponujmy go dekoltem w kształcie litery V, który dodatkowo wyszczupli optycznie sylwetkę. Również cienkie, pionowe paseczki optycznie wysmuklą figurę. Kostium kąpielowy powinien także dobrze trzymać biust i zasłaniać pośladki.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--bieliznamodelujca-37b-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367