Majtki poporodowe, jednorazowe, push-up

W okresie ciąży ciało kobiety bardzo się zmienia. Także poród powoduje duże zmiany w naszym organizmie, a po porodzie konieczna jest odpowiednia higiena i pielęgnacja miejsc intymnych. Po okresie ciąży trudno jest nieraz kobietom wrócić do wagi i figury sprzed ciąży – każda z pań chciałaby wyglądać tak jak kiedyś, a tu nie ma czasu na ćwiczenia i aerobik, karmimy dziecko, więc musimy odżywiać się odpowiednio i niemowlę zajmuje cały nasz czas. W tym wypadku niezwykle przydatna jest bielizna korygująca figurę po ciąży. Odpowiednio dobrane gorsety modelujące nie tylko wyszczuplą wizualnie brzuch i wygładzą wszelkie fałdki na brzuchu i biodrach, ale przyspieszą one powrócenie do wyglądu naszej sylwetki sprzed okresu ciąży. Matki karmiące piersią najczęściej wybierają gorsety bez części stanikowej po to, by z łatwością móc karmić niemowlę. Świetnie sprawdzają się także pasy wyszczuplające, modelujące brzuch i biodra. Na taką bieliznę wyszczuplającą zakładamy dowolną odzież – bluzki, sweterki, sukienki, eleganckie obcisłe suknie.

Zaraz po porodzie będziemy potrzebować majtek poporodowych. Są to zazwyczaj jednorazowe majtki, wykonane z cienkiego i przewiewnego materiału, które trzymają podkład poporodowy w jednym miejscu. Po porodzie i po nacięciu krocza rana najlepiej będzie się goić, gdy dostawać się będzie do niej powietrze, dlatego tak niezmiernie ważne jest, by majtki poporodowe były przewiewne. Niezwykle praktyczne są także siateczkowe majtki poporodowe wielokrotnego użytku. Wykonane są one z przewiewnej, cienkiej siateczki i trzymają one dobrze podkład poporodowy, który wymieniamy co jakiś czas. Są one bardzo higieniczne, elastyczne i wygodne, nie powodują podrażnień i są bardzo chętnie używane przez świeżo upieczone mamy.

Wśród majtek modelujących mamy do wyboru majtki z wysoką talią, które doskonale wyszczuplają biodra i brzuch oraz specjalne majtki push-up, które podnoszą pośladki i ładnie je modelują. Majtki push-up jednocześnie wyszczuplają brzuch (dzięki wysokiej talii) i uda (dzięki krótkim nogawkom). Wielofunkcyjne, niewidoczne spod ubrania sprawią, iż będziemy mogły bez obaw ubrać obcisłą spódniczkę lub sukienkę.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--bieliznamodelujca-37b-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367