Modna bielizna modelująca brzuch

Wiele kobiet posiada niskie poczucie własnej wartości, gdyż w lustrze nie prezentują się idealnie jak modelki na wybiegach lub na okładkach magazynów kobiecych. Współczesne media opanowane są zdecydowanie przez bardzo szczupłe kobiety o nienagannie proporcjonalnej sylwetce, a dodatkowo Photoshop sprawia, iż każda z nas może mieć kompleksy, przeglądając kolorowe czasopisma i zdjęcia w Internecie. Każda figura kobieca ma niezaprzeczalne atuty, które obowiązkowo należy eksponować oraz niedoskonałości, które można udoskonalić lub ukryć. Często nie chcemy eksponować naszego brzucha, gdyż daleko mu do wymarzonego, płaskiego wyglądu. Warto wówczas zainwestować w bieliznę wyszczuplającą brzuch.

Odpowiednia bielizna korygująca, która ukryje i jednocześnie ładnie wymodeluje brzuch to świetny sposób na ukrycie wystającego brzuszka i wszelkich na nim fałd. W zależności od potrzeb i wygody możemy kupić różnorodne części bielizny wyszczuplającej brzuch. Bardzo popularną i świetnie sprawdzającą się bielizną modelującą jest gorset. Nowoczesne, dostosowane do pełnionych funkcji gorsety nie są ani niewygodne, ani sztywne, za to doskonale korygują brzuch i pozwalają nam wyglądać znakomicie nawet w ładnej, przylegającej do ciała, obcisłej sukience. Gorsety modelujące brzuch są bardzo popularne wśród młodych mam, które chcą wrócić do sylwetki sprzed okresu ciąży. W zależności od potrzeb i indywidualnych gustów możemy kupić gorset ze stanikiem lub bez niego.

Dla kobiet, które chcą wyszczuplić wystający brzuszek, świetnym rozwiązaniem są najróżniejsze figi, majtki i stringi z wysoką talią. Podwyższony stan takich majtek doskonale wyszczupli naszą sylwetkę w biodrach i na brzuchu. Takie figi modelujące brzuch są zazwyczaj bezszwowe, można je zatem ubrać pod każdą, nawet najbardziej elegancką sukienkę. Wykonane są one najczęściej z bawełny przepuszczającej powietrze, a zewnętrzna tkanina poliamidowa nadaje im sprężystą gładkość, dzięki czemu sukienka będzie się ładnie na nich układać. W sklepach znajdziemy także legginsy z wysoką talią, które świetnie wyszczuplą brzuch lub bermudy/bokserki wyszczuplające, które wymodelują brzuch i uda.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--bieliznamodelujca-37b-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367